Reply on: Ike #63260:
No asi áno ale ušetrila by sa tým časť námahy ak by to fungovalo automaticky.
aj nejaky bonus... specialny balik akcia 40+40km plus....? vyhodny balik pre podnikatelov? alebo pre velko odberatelov? cez vianoce bude vozenie zadarmo?
AAA
Re #63248 Vladimír: Povedal by som, že DPB by okmažite po namontovaní týchto označovačov zrušil električenky a snažil sa nás o*** tým, že aké je to pre nás výhodné, keď budeme mať predplatené minúty.