Reply on: tomas1 #62855:
1. z jednej firmy do druhej... ale medzi tými firmami je veľký rozdiel - čo sa perspektívy rozvoja vhodného sposobu dopravy týka.
2. zobratím z IGK ? Keď aj tam je to pekne podvýživené ?
3. a vieš koľko to bude v tvojom nenormálnom svete stáť ? Zaplatíš za lístok 40 Sk ?
4. ja v postate nehovorím o ničom inom ! S tým, že uvažujem odkiaľ na to zobrať peniaze, pretože tento faktor tam chýba aj Tebe.
.
Sommelier
Vyhodou je, že sa nemusí ísť nikde pod zem (aj keď by sa to miestami hodilo), protihlukové steny si musiš domyslieť.