Reply on: Sommelier #62872:
dobre, tak som zvedavy ako mi napriklad naprojektujes krizovatku pri zvaraku alebo na racku tak, aby mi tadial bez prestojov prechadzala kazdych 45 sekund elektricka (kedze oni akosik musia chodit oboma smermi a 90/2) a nezabudni ze to nemas presne kazdych 45 sekund, ale raz ti dojde o 30 sekund potom z opacneho smeru o 50 sekund, potom zas z toho prveho smeru o dalsich 40 sekund...
Sommelier
1. z jednej firmy do druhej... ale medzi tými firmami je veľký rozdiel - čo sa perspektívy rozvoja vhodného sposobu dopravy týka.
2. zobratím z IGK ? Keď aj tam je to pekne podvýživené ?
3. a vieš koľko to bude v tvojom nenormálnom svete stáť ? Zaplatíš za lístok 40 Sk ?
4. ja v postate nehovorím o ničom inom ! S tým, že uvažujem odkiaľ na to zobrať peniaze, pretože tento faktor tam chýba aj Tebe.