Reply on: m@rtin #61810:
Nielenze padol dlhorocny prazsky mytus, ze metro nemoze ist na povrch, ale zaroven je to prva stanica, pri otvoreni ktorej nebola verejnost bombardovana senzacnymi recami o tom, kolkym tisickam ludi sa zase skrati a sprijemni cestovanie. Stanica Depo Hostivar je totiz presne uprostred nicoho - ludi trvale byvajucich do 500 m dochadzkovej vzdialenosti je presne NULA. Nanajvys sa presunuli konecne stanice niektorych autobusov. Naviac, tato stanica vznikla v mieste, kde uz 11 rokov kolaje metra viedli, len sa po nich nejazdilo s cestujucimi - v depe. Napriek tomu, ze nebolo treba razit nove tunely a klast nove kolaje, stalo predlzenie A zo Skalky na Depo Hostivar 1 mld Kc - ked to prepocitam na dlzku noveho useku, tak co meter trate, to milion korun.

Beus
Na rozdiel od posledneho faceliftu Agory, ktory je (najma na prednom cele) uplne strasny, robeny brutalne hrubo, bez spatneho obzretia sa na svoju pracu
Ved je vela dokazov, ze sa da spravit NP voz aj ovela setrnejsie, napr. Neoplan N4014, v ktorom strojovnu ani len nenajdes, len malu krabicu s motorom, a zvonka si to ani nevsimnes, kedze zo zadneho skla nijako neubrala