Reply on: Beus #61906:
ja som rad ze tam tie 15Tr dotiahnut nemozu, aspon tam budu viazane tie duodebilneho a na 201 a 202 budu nadalej chodit stare dobre 15Trky s 2ma pohananymi napravami 
Re #61909 Sommelier: no tak 6607ckarovi som akurat dnes hlasil zatekanie do vozidla (v zadnej casti vozidla), pri kazdom rozbehu alebo brzdeni sa zo spojov na strope vyvalila za hrst vody... (a schytavali to aj sedacky)
Sommelier
By the way to bolo u Ostrovakov vcelku bezne, nemusite so mnou suhlasit, ale je tu moj pohlad na klbove nadhery.
6607 je napriek tomu svojim sposobom vynimocna, pretoze prezila ako posledna - ten bus mal najlepsi lak zo vsetkych, a vydrzal generalku v Bratislave - (spolu s niektorymi vybranymi typmi - myslim 6601, 6606, 6602, 6612 (druha prehliadka), druha seria 6608 - 6611 je na tom dost zle. Mozno lepsie tretia (6612 - 6616 ( ☠) - ta je na tom dobre. Stvrta (18 - 22)je totalny a neunosny kopirak druhej série s transparentami, piata (23 - 26) je dobra, siesta povazujem za nadpriemernu, posledna (35 - 38) napriek najlepsiemu stavu sa mi nezda, ze by tahala tak ako predchadzajuca.