Reply on: hoppusmark #61899:
inak, preco minibusy vypravuje 1.kolona? nebola by lepsia tretia? sak je to blizsie, maju volne ciselne rady a bolo by to pochopitelne, lebo ved 3.kolona vypravuje take "menej_plnohodnotne" linky
A prisposobovanie svojej ponuky tak, aby vyhovela viac nez ta od konkurencie...
Beus
Okrem toho, este v ziadnom tendri nemali ani nebudu mat sancu byt 22Tr a 25Tr sucasne, kedze ta druha sa zacala vyrabat az po skonceni vyroby prvej. Takze o nejakom uprednostnovani by som tiez na tvojom mieste mlcal. Troska sa zamysli nad tym, co hovoris...