Reply on: Puki #61354:
Cestujem L99 každý pracovný deň a ešte nikdy sa mi nestalo, že by na svoju tretiu! zastávku Bulíkova prišla načas. Rekord je 30 sekúnd meškania, klasika je minútová strata.Čo sa týka semafórov za Šustekovou - sú tam pre ňu až tri, no treba povedať, že na druhom stojí len výnimočne (poznámka: tretí je trochu ďalej pri poliklinike). Každopádne, najkratšie čakanie na poslednom semafóre (keď na prvom prejde cez oranžovú) je po nedávnom ešte väčšom pokazení až okolo 45-50 sekúnd.
Na Mlynarovičovej ľudia nastupovať zvyknú, ale tí obyvatelia majú blízko buď Bosákovu, Farského, prípadne Lachovu. Podľa mňa je teda Mlynarovičova v smere k TPD ako si vravel zbytočná.
Semafor pri TPD bez komentára, tam je červená myslím že aj vyše minúty. ?
Nasleduje zachádza k Matadorke, ale veď niečo tam okrem 80 asi chodiť musí.
Kebyž e vystúpim pri Terne a idem pešo na Lúky II, som tam celkom určite skôr ako autobusom, ktorý robí vyhliadkovu jazdu k Technopolu. Keby tam nechodila, pohoršilo by sa tým, čo tam bývajú (aj keď ju stále kritizujú ? ).
Papyr
S tym prelinkovanim - zacinam mat dojem, ze prelinkovanie je narodnym sportom Bratislavy. Ja som prehlad stratil uz davno, lebo do Petrzalky si pamatam este 43, 47 a take linky. Potom prislo oblastne precislovanie, tohto roku dalsia zmena linkoveho vedenia, a p. Matuska chce este jednu, no este stastie, ze som sa tie nove linkove vedenia neucil. Zakladna poucka, ze dolezitejsia nez logika cislovania je stabilita linkoveho vedenia, este asi do BA nedorazila.