Reply on: KLF #61026:
nie, to je Skoda 706 RTO-K, jediny prototyp, ktory bol vyrobeny...premaval v rokoch 1961-1966...ale uz sa pracovalo na S 11, takze do seriovej vyroby sa nedostal...poliaci si vyrabali svoje klbove Jelcze, ktore vsak nesuviseli s prototypom RTO-K.
Martin Fundárek
"takzvané rozťahovanie mesta zlepšovania jeho dostupnosti" ???
"Časť by prepadla v prospech výstavby bytov a administratívy, aj vzhľadom na riešenie električkovej trate záhradnícka, svatoplukova, mlynské nivy dostojevského, zóna pribinova, šafárikovo námestie." ??? Aký súvis má potreba výstavby administratívy a riešenie električkovej trate?
"Úroveň intenzity MHD v Bratislave nie je dosiahnuteľná súčasnými cestujúcimi." ???
A pokiaľ ide o mestský park, ak by sa aj AS čiastočne zredukovala alebo hoci úplne zrušila, jediný park, ktorý by tu vznikol, je shopping park. Snáď nie si taký naivný, že by si si myslel, že by tam niekto zasial trávu a vysadil stromy, namiesto toho, aby zastaval každý centimeter plochy, ako je to v tomto pseudoveľkomeste zvykom?