Reply on: 81-71 #59421:
No maju napr v tom zmysle, ze skôr zastavi na spoločnej zastávke s MHD (na hrane) SADista, ako železnica ☺ A keby som si spočítal, že koľko spoločných úsekov dopravných ciest využívajú MHD a SADisti a koľko MHD a železnica...A aj používaným typom vozidiel sú SADisti bližšie k MHD ako železnica k MHD. (Povedzme, čo do kapacity, pokiaľ zrivna nepočítam 1x810, alebo herkules + 1 cityšuter)
Ámos
Prosim vas, kto vymyslel, ze Solarisy pojdu na L98. Vozi sa stym niekto z DPB v spicke alebo je to zase len nejaky vyplod od stola: Ved to malo ist na L96 na posielnenia kapacity a linky kde nestacia sola. Cely ten tender bola chyba. Ked uz davali sutaz na trojnapravove vozidla, nemali urcovat dlzku. Mali nehat na vyrobcov ako sa popasuju s cenou. Mozno by nakoniec za tu sumu skutocne bol aj 18m voz.