Reply on: Beus #59340:
Choď sa tam osobne pozrieť a uvidíš ako to je. Je to vyrátané tak, že keď trolejbus príde na zastávku, je na semafore červená a keď naloží/vyloží ľudí, tak akurát zasvieti zelená. Niekedy sa čaká, ale to je pár sekúnd. Ešte existujú prípady, kedy to vôbec nevychádza, napr. keď idú tri vozy za sebou a podobne, teraz keď tadiaľ chodí 50 a 201, to je trochu horšie, ale inak to býva ok..
Zas nepreháňaj to, korupcia síce je, ale zas nie všade..
?
fobust
V tom článku je dosť blbostí, samozrejme, len to autorka nechce priznať. Najradšej by som sem skopíroval celú mailovú korešpondenciu ako aj to, kde napísala "Už nemám čo dodať", čím priznala svoju prehru.