hm, tie solarisi su pekne zhave autobusy, bolo by zaujimave co by to urobilo s tym stlacenym plynom 
inak vystavba trate filialka - petrzalka uz nabera na kontrurach. ministerstvo chce aby BA stavala rychloelektricku pod dunajom, t.j. aby sa tiez uz riesila v definitivnej podobe. ci je to skor predvolebna retorika (to skor), alebo realita je otazne
kazdopadne zeleznica bude mat okrem stanice filialka aj zastavky parickova (AS nivy) a dostojevskeho rad (ballymore). zastavka petrzalka centrum nie je v plane.

inak vystavba trate filialka - petrzalka uz nabera na kontrurach. ministerstvo chce aby BA stavala rychloelektricku pod dunajom, t.j. aby sa tiez uz riesila v definitivnej podobe. ci je to skor predvolebna retorika (to skor), alebo realita je otazne
kazdopadne zeleznica bude mat okrem stanice filialka aj zastavky parickova (AS nivy) a dostojevskeho rad (ballymore). zastavka petrzalka centrum nie je v plane.
. Ale siel by tam aj duobus ☺
Mike
Pred pár rkomimi istí páni tvrdievali, že hrobusti sa sťažujú, že majú malé úväzky, že nevyjazdia hodiny, a eše k tomu keď sú výluky, keď im úbúdajú služby. A tiež aj, že trolejbusy nenapĺňajú vozokilometre, či čo.. No to už dnes asi neplatí; ale aj tak prídu o veľa služieb ten víkend trolejbusáci.
Možno pritiahnuté za vlasy, ale predsa, išla by zaviesť 207 s trasou R. Dolina - Prievozská - Svätoplukova - Záhradnícka - Karadžičova - ŠAncova - Kramáre - Valašská - - Amfiteáter (vozvňa Hroboňova)
Autobusy: NAD X13: Koliba - Hodžovo Nám. (Lebo za normálnych okolností iba minimum ľudí cestuje z Koliby na Palisády a ďalej.)
X7 Valašská - Hrad- Hodžovo - Kollárovo - Mickiewiczova - Záhradnícka - Karadžičova - plynulý prejazd cez obratisko ASMN - 29. Augusta - Kollárovo - Hodžovo - Hrad- Valašská (polokružná), jediný možný háčik, že či ide odbočiť pre jazde od Amerického Nám. zo Záhradníckej doprava mna Karadžičku - nie som istý, ale tušim hej)