Dnes mi došla odpoveď na otázku ohľadom košov na zastávkach MHD.. Názor si utvorte sami.
"Odpadové koše nepatria do povinnej výbavy zastávok MHD. Dopravný podnik Bratislava, a.s. neuvažuje s osadzovaním ďalších odpadových košov na zastávkové označníky, nakoľko sú napĺňané domovým odpadom a neslúžia pre účel na aký sú určené, t.j. na likvidáciu znehodnotených cestovných lístkov a drobného odpadu."
"Odpadové koše nepatria do povinnej výbavy zastávok MHD. Dopravný podnik Bratislava, a.s. neuvažuje s osadzovaním ďalších odpadových košov na zastávkové označníky, nakoľko sú napĺňané domovým odpadom a neslúžia pre účel na aký sú určené, t.j. na likvidáciu znehodnotených cestovných lístkov a drobného odpadu."
Uz davno mal byt v muzeu a zvysne vozy v srote...
Mike
Tak toto nám núkali z Parsu sami od seba, a naši to tiež intenzívne zvažovali. Ale po racionálnej úvahe kompetentných sa to zamietlo, ani nie tak kvoli cene. Tam bol nejaký problém, že ktoré podvozky by boli hnacie/hnané, a aká by bola adhézia, niečo také. ( fobust bude vedieť viac) Proste my sme sa na rozdiel od Šalingradu do toho bezhlavo nepustili. ?