#5797: Pani tak na tu reklamu sa skutocne nepamatam. Mozno to bol otym ze v tom roku som mal len 7 rokov... Inak to musela byt jedna z prvych celovozovych reklam ci nie? Inak v ktorych rokoch zacali "tabakove" elektricky? Ja si pamatam iba na 7777+7778 Rothmans ale az z obdobia 1993-4. Tusim bola ja elina s Marlborkami a busy s reklamou na Westky, kt. jazdia v podkladovych farbach dodnes....
tbc: ako si nasiel tu fotku tej 7002, ako ta napadlo ju hladat?
tbc: ako si nasiel tu fotku tej 7002, ako ta napadlo ju hladat?
Turbo
???? akym 27 zmazanym prispevkom? GDO to tu pisal skarede veci?
inac, Typek:
tak nahodou nemam po izbe vylepene ziadne elektricky, a o dopravu za zujimam ciste ako hobby (ved kazdy ma nieco, nie?). Neveim, co robis ty, ale nech ti je jasne ze kazdeho bavi nieco ine, dokonca poznam ludi, ktory ked dojdu domov, tak idu strikovat, lebo ich to bavi. A co mna do toho, ci je to blbost? Okrem MHD mam aj ine zaujmy - hram v kapele, fotim, etc... Ak sa ti nahodou nepaci, ze sa zaujimam o dajaku vec, tak mi ihned nepis ze som toto a hento a bla bla.....