Tak som si popozeral tu Vasu stranku dokladnejsie... a... musim skonstatovat, ze som sa v par veciach milil. Nie ste az taky maniaci, tie CP mi dost pomohli. Takze sorry. Mozem to nejak odcinit ?
...
Fotku mam az jednu, posratu.
KLF
All: btw. poznate firmu Monti-System ? Vyrabaju krasne modely Liazov, Tatroviek, Mercedesov atd. Pisal som im dnes mail. VELMI by som v tej ich mierke a kvalite (ktora je mimochodom VYBORNA - Revell ma od NICH licenciu na tieto modely) vozy MHD. Uviedol som ako priklad mestske Karosy a trolejbusy 14Tr. Vzhladom na to, ze vyrabaju zlozite kamiony, s vylisovanim dielov pre MHD by problemy byt nemali. Uvidim co mi odpisu, ale predpokladam, ze problem j v tom, ze sa boja maleho zaujmu o vozy MHD.