ad marsrutky: hej, je fajn, len je otazne kto im tam bude cestovat, ked na 88 stacil 10 minutovy listok za 14 resp. 7SK a tu chcu po ludoch 25SK. Navyse CityLink zatial nema povolenie ist zo stareho mosta rovno na safko, tak musia obchadzat cez Pribinovu - Olejkarsku ? - a Dostojevskeho rad, takze im to trva urcite dlhsie ako starej 88 a pri dobrom prestupe aj dlhsie ako 99 + 95.
Re #57815 enge2: To ze stali 4 vozitka naraz v Ovsisti je fajn, len by ma zaujimalo ako chcu postihat ten ich 14-minutovy interval, ked na tej linke boli nasadene 4 vozy ☠.
Najvacasia vyhoda marsrutov je aktualne v tom ze mas zaruku ze budes sediet a ze vodici su naozaj velmi mily a radi vsetko vysvetlia.
Re #57803 d3k0: mno ten v ktorom som isiel ja bol podstatne plnsi, Na bulikovej sme nastupili traja a na Farskeho prehovoril asi dalsich piatich. Ale keby sa nejazdilo zadara, asi by bol prazdny...
Toto info som získala náhodou (jedno z mnohých) - a tiež sa mi to nezdalo použiteľné. ? Ale Tvojou poznámkou mi je už jasnejšie a pochopiteľnejšie to mávanie chvosta vozu vo videu. ?
Ten vozík tam sa chová ako "elektronická" 280ka - s druhou hnacou a uložením motora pred ňou. Takto celkom logicky vyplýva, že chvost vydržal.
mno, ja neviem ako tebe, ale citylink.uk sa mi zda byt uplne firma, ktora s tymi nasimi rusmi nic nema. a citylink.sk je prazdna adresa a v zahlavi ma napisane "samolepky"...
Perfektny pocit ! Hlavne ked vidim dobry zapas. A niet nad to si ist s kamosmi sadnut do podniku a pozerat hokej spolocne ! Musis sa vediet aj inak bavit, ako len MHDckou... ;)))) ;P
67 v každe ráno je dostatočne naprataná a to z poddunajských b. do trnávky. Avšak výluka 204 a 205 to neovlivní aby bola i viacej. Nebolo by na škodu autobus č. 63 zabočiť na rádiovu a vietnamsku,( príp. Bulharska , Galvanyho) počas viac ako 3-5 mesačnej výluky 204 a 205. uf ale to by DP musel si dobre ochotne premyslieť.
BID zavisi od mesta, vid rok 2001, kedy zeleznice chceli BID aj pripravili trate/zastavky a mesto na poslednu chvilku odstupilo a zeleznice vyhodili zopar desiatok milionov do luftu ..
pisomne im nebudem posielat nic ak niekto chce, nech to copy/pastne a odosle popripade opyta na dalsej prezentacii
ohladne zeleznice, je to realnejsie ako samotna petrzalska radiala a aby sa nestalo, ze bude zeleznica aj skorej ako petrzalska radiala
ano, Nove mesto apriori odmieta, mesto nie. Lenze zaradenie medzi priority neznamena automaticky zacatie stavby. Neuskodi ak svoje myslienky o druhom tuneli pre NDS posles pisomne.
Samotne zapojenie zeleznic do MHD zavisi od fungovania BID.
Re #57808 galiyosha: len ono je ine pocitat a projektovat nieco, ked sa s tou prestupnou stanicou pocita, ako to doliepat. ale vsak sme v BA, tam nejake vyhladove riesenie nehrozi
zastavka einsteinova tam je kvoli nakupnym centram auparku, ravaku a co ja viem co tam este bude
ohladne stareho mosta, a laveho breho, vsetko sa da ked sa chce. ci uz zapustenim cesty viac pod uroven, alebo postupne zapustanie elektricky a nadvihnutie cesty. len sa musi chciet
moze sa tiez zburat umelka moznosti riesenia je niekolko ..
a mas pravdu je to neporovnatelne, vo viedni rozmyslaju napriklad most pre metro U2 cez dunaj uz teraz stoji, pricom sa staval na odlahcenie / presunutie dopravy pri opravi jedneho mostu, ale uz pri jeho stavbe pred 10timi rokmi sa pocitalo s jeho vyuzitim na metro.
teda suma sumarum pri vystavbe mosta pocitali s jeho pouzitim pre metro 20 rokov dopredu! nieco co sa v BA samozrejme nemoze stat (vid elektricka/ZSR pricom sa bude jedna len o rozdiel 5 rokov). toto je to co kopu z vas ako vidim a hlavne magistrat nechape .. t.j. stavat s nejakou viziou .. a nie stale nieco dolepovat ..
a ohladne bosakovej, to je skoda reci, uz som to spomenul, mesto nikdy nebude tunel stavat. preco im niekto neukaze ze vo viedni _tazke_ metro nie je vedene pod dunajom ? a to je X krat bohatsie mesto.
pre porovnanie, teraz idu stavat vnutorny dialnicny obchvat za 300 milionov euro ( a to toto leto jeden prave odovzdaju).
Re #57817 Kami: akoze nemaju o com ? vzdy je o com rokovat, len oni to apriori odmietaju. kedze MC nove mesto to apriori odmieta, tak takym istym stylom sa k tomu stavaju aj na primacialnom ..
Change view
You can search for more expressions divided by the space. Guidance for advanced search can be found here.
Valec
http://www.citylink.co.uk/
http://www.citylink.sk/