Reply on: Peon #56921:
No myslím, že ak ideš MHD a máš zmrzlinu, lepšie spravíš keď ju budeš lízať, ako keby si čakal, kým prídeš do cieľa cesty, lebo by sa ti roztopila.
Inak tu v Bratislave nie je dôvod krotiť jedenie, lebo aj keby zrovna niečo spadlo na zem, tak o moc špinavšia nebude. Jediná výnimka je, keď je vo vozidle veľa ľudí, tak vtedy radšej dojem až neskôr, aby som nevyzeral ako blbec.
Malic
To im uz vazne musime kupit aj saponat, aby si aspon predne sklo umyli? ?