Reply on: 81-71 #56764:
Cenu žiaľ neviem. Ale skús sa opýtať na košickom fóre "Solaris-maniak"-a.Re #56776 SZKV: Čo sa týka tých TAM busov. Porovnateľný rok výroby je v lepšom stave ako Vrakosa. A to nevravím o systéme zatvárania dverí na rade 7xx.
? Mali by priamo na dvere prilepiť "Životu nebezpečné, riziko otvorenia!"
galiyosha
Re #56753 S499.1023: Tak to už je čistá závislosť! ? A s tým ABB mi to vážne uniklo...