Reply on: E499.3056 #56174:
Jediný, kto delí na stránky si ty...
kedze take nieco ako U6 v BA najblizsich 50 rokoch nebude ...
U6 by som si aj ja rad predstavil v BA, ale za to sa tu kamenuje a oznacuje ako metrofil ?
Aj keď, možno by tie iné buzeranty neboli až také blbé... ?
), ale trať na DD bude v najlepšom prípade na konci augusta. A dovtedy? Minimálne ako služobná jazda, nedajbože aj s vlkä sa podíva do všetkých kútov BA.
untrop
-metodika merania aspoň z rýchlika, kedy sa meralo, špička sedlo, ktoré dni, vzorka
-citácia názoru vodičov
-ešte by to možno chcelo aspoň taký zbežný (ak sa dá) prepočet tých rozbehov, koľko je to na celú riadiálu, koľko by to mohlo byť keby to fungovalo (ideálne porovnať s nejakým iným mestom kde to šlape z ich štúdie o účinnosti). a koľko to stojí takto a koľko by to stálo keby to šlapalo.