Ja ta chapem co mi chces povedat.Len neviem ci budu este nejake financie aj na ten povrch.Zostava nam iba dufat,ze ich neminu. ? No len ked budu zaobchadzat s tym uverom tak ako to robia tak to nam tu toho vela nezostane. ?
A myslis,ze na ine veci tu bude?Skor ako sa zacne budovat bronxka trat tak z toho ich uveru nebude ani cent.Potom som zvedavy co si zasa vymyslia.V tomto meste sa doprava nezlepsi nikdy. ?
ja tu ludi nemam tendenciu za nic zvozit .. ja tu len diskutujem
ale k veci, v centre sa da segregacia spravit len zakopanie elektricky. co je smutne mesto ked uz chcelo usetrit na tunele malo si vyticit ciel dat do projektu aspon centrulnu cast dat pod zem (rozumej od safka po kamenne).
ale hlavne nekaslat sa do projektu filialka a vyskakovat, ze mesto bude niekedy za 100 rokov budovat tunel
nove viacclankove elektricky mozu pomoct, ale sa znicia skorej ako stare. dovod ? po to tom oranisku co budu musiet behat v inych castiach sa efekt strati ...
vid vieden, kde aj stare elektricky dokazu ist relativne ticho po perfektnom zvrsku ..
81-71
http://www.imhd.sk/ba/index.php?w=213621323033ef393621323033ef1f&id=3088 ?