Reply on: Red-Hawko #56016:
Môžeš skúsiť aj Vyhľadávač spojení ? Re #56025 HB real: Hovoríš, že na týchto úsekoch je nutný tunel? Začiatok petržalky za Einsteinovu? Z ktorého začiatku? Od Dunaja? Či od Janíkovho dvora? V oboch prípadoch je možné aj iné riešenie (povrchové s mimoúrovňovými križovaniami). Na letisko? Tunel? Koniec Rače? Nutný tunel? To akože fakt? No ja fakt neviem, či obaja nerozprávame o niečom inom, lebo toto sa mi zdá abnormálne...

HB real
Vy nechapete???????
Precitaj si co som pisl nizsie a zistis ze mne je jedno co nas bude vozit ja len trvam natom aby to bolo plne segregovane pomocou tunelov.Nic viac nechcem.A to nie vsede tie tunely len tam kde sa to aozaj inak neda vyriesit.Takze tu nikto nevravi o metre vy pozorne citajte.A este ked sa chces hadat o slovicka tak mi napis aky je rozdiel medzi tramwy v tunely a vlakom v tunely?Nie je to metro? ?