Reply on: aquila #56012:
Pozri, chceš diskusiu. To je v poriadku. Ale prečo nechceš dať šancu električke? Prečo stále trváš na metre, ktoré je pre Bratislavu temer zbytočné? Veď ako to tu povedalo už milión ľudí, má 450 000 obyvateľov a také mesto metro nutne nepotrebuje! ☺

aquila
to ze tunak kopu ludi nevie pochopit to, ze napojenie na safko je ten najvacsi problem by som asi chcel vela...
dalej vidim problem v tom, ze mesto blokuje vystavbu projektu filialka s odovodnenim ze budu raz (rozumej za 50 rokov mozno) stavat tunel. ked chcu stavat tunel nech ho stavaju hned, alebo nech mesto vyklidi priestor a robi tam elektrickovu radialu.
a navyse ked uz mesto tak sila mocou chce si rozdelovat peniaze samo, tak nech to dotiahnu po projektovej stranke do konca a od safka po kamenne nech je to pod zemou.