Reply on: aquila #55895:
O Igorkov i klameš a nemáš ani len toľko odvahy, aby si povedal: Ja, Debilenko Minerálkovič, som študent 3. ročníka Podnikateľskej Akadémie a o miliardových investíciách rozhodujem na mysli a vo sne!Sám tu ohováraš anonymitu na internete a pritom sám ju len využívaš na to, aby sa ostatní nedozvedeli, že si telesne aj duševne postihnutý chudáčik, čo mu rodičia zaplatili súkromnú VŠ.
ja za to nemozem, ze mesto sa vzdalo vystavby nosneho systemu. bol vyskrtnuty z verejnych prac a namiesto toho sa tam objavila severna tangenta
S499.1023
Sám tu ohováraš anonymitu na internete a pritom sám ju len využívaš na to, aby sa ostatní nedozvedeli, že si telesne aj duševne postihnutý chudáčik, čo mu rodičia zaplatili súkromnú VŠ.