Reply on: aquila #55888:
Počúvaj ma, duševný žobráčik, čo ani nemal na to, aby sa dostal na poriadnu vysokú školu a teraz študuje na obskúrnej Podnikateľskej Akadémii na nejakého bakalára, opakujem ti (mám s tebou totiž ako s telesne a duševne pstihnutým dysgrafikom a dyslektikom súcit), že strieľaš vedľa. Tí, čo ma poznajú, vedia, čo robím, vedia, že to nie je "manažer vo veľkosklade" ale s tebou sa o tom baviť nebudem. Ty vieš akurát pľuvať žobrácke jedovaté sliny. Však sa nám pochváľ SVOJOU úžasnou kariérou a vzdelaním.Moje meno si niekde vyňuchal, tak vystúp z anonymity, prestaň sa skrývať za lacnou minerálkou, predstav nám seba aj svoje úžasné úspechy v rozhodovaní o miliardových investíciách.
m@rtin
Asi tolik končí vlaků v Holešovicích.
http://www.dpp.cz/Obrazky/PDF/993/20060101/993_(527_101)Z.pdf
Co se týče pásmového provozu do dokončení metra do Letňan, tak tam se o tom uvažuje, ale ještě není rozhodnotu a jestli tak definitivní řešení padne, bude to nejspíše v sedle pracovního dne, tudíž ve špičkách, večer a o víkendech všechny spoje až do Letňan.