Reply on: aquila #55911:
Takže skutočne nemáš na to, aby si sa rovno postavil a odpovedal? Len momotiny vieš trepať? No, presne ako som si po tvojich úbohých výpadoch voči bystričanom myslel. No nič. Evidentne v tvojom prípade paltí - krivá chrbtica, krivý charakter.
ja za to nemozem, ze mesto sa vzdalo vystavby nosneho systemu. bol vyskrtnuty z verejnych prac a namiesto toho sa tam objavila severna tangenta
galiyosha
Ja, ako obyvateľ Petržalky, vyjadrujem hlboké znepokojenie nad akciami podobných metrofilov, vďaka ktorým mi je už dlhé roky znemožnené civilizovane a pohodlne cestovať! Zatiaľ čo desaťročia čakania na prvú etapu metra a následné večné čakanie na jej hypotetické pokračovanie mi neprinieslo vôbec NIČ, vybudovanie električkovej radiály by mi prinieslo okamžitú možnosť kultúrneho cestovania do prakticky celej Bratislavy, a to buď priamo alebo s pohodlným prestupom na hrane!
Nehovoriac už o tom, že pokiaľ nosný systém bude premávať v trase súčasnej a-95, nechcem si ani len predstaviť tie intervaly mamutích súprav v sedle, večer a cez víkend. To by vyzeralo ešte horšie ako úseky s pásmovou prevádzkou na pražských trasách B a C...