Mala vyhrada pre anketarov:
Chyba mi v odpovediach moznost "Nie, budem ju zabezpecovat."
Chyba mi v odpovediach moznost "Nie, budem ju zabezpecovat."
?
Akože také niečo že by farba autobusu pripomínala niekomu vlajku, to by ma v živote nenapadlo.
hoppusmark
V každom prípade som rád že sa nad tým náterom aj uvažovalo, lebo som si myslel, že je to každému jedno ako tie autobusy bubú vyzerať ?