Šťastné a veselé Vianoce všetkým diskutujúcim a fandom dopravy a všetko dobré v Novom roku 2006! A Bratislave želám čo najskôr NDS v podobe ťažkého metra ?
Pre viacej info pozrite archiv na www.joj.sk A z dneska zase ze cestujuci na Hl.stanici sa nezmestili do nocneho vlaku a museli pridat vozen.
AAA
Čo sa týka 77 zo Slovnaftu je to možno preto, že v Spalovni sa začína niekedy v tom čase raná, alebo končí nočná.