Reply on: Peon #54642:
No ale nie je to náhodou midibus?
To je MHDčkou v pohode...
preto som rad ze busy zachadzaju k tescu aj ked viem ze dpb na tom moc neusetri,na druhej strane zas tato zachadzka je cestujucimi dost vyuzivana(L37 a L63 urcite)
Peon
Mercedes Vario (SAD)
http://www.mestskadoprava.net/galeria/picture.php?cat=search&search=date_creation:2005.12.07&image_id=8187
Mercedes-Benz Sprinter 416 CDI (DPB)
http://www.imhd.sk/ba/index.php?w=372f2833232930ef392b342f26ea&u=f6f7f1edf5f0f0f2&no=8&id=27302aeef5f023f1f0f9f121