Je mi len čudné, prečo tie autobusy nie su vybavene transparentmi a akustickým hlásením zastáviek...možno nerátajú s dákou trvalejšou prevádzkou týchto dodáviek na prepravu v rámci MHD, možno sa z toho časom stanú dáke vozidlá pre technikov alebo údržbu ?
fikal
ten kamion vybehol mimo vozovku..ak si tadial isiel tak vies ze ten chodnik sa tam chodnikom nazyvat nemoze,je to len akysi dvojrad betonovych dlazdic,takze presne definovana hranica oddelujuca vozovku a chodnik tam nie je