Reply on: F.M. #54526:
Ako vlastne definujeme predbiehanie? Vždy môžete povedať, že ste išli v pravom pruhu 130 a nemôžete za to, že vľavom išiel niekto 100, nie?
A ako ho mozes nemat, ked bol v tom istom zip-e, v ktorom aj zvysok hry?
Ale taka TV14 neodbudzovala vobec, a podla toho ten voz aj (ne)siel
Len som povedal presny sposob, akym sa to odbudzovanie dialo na K2 - pripajanim shuntovacich cievok
Beus
Pre vsetkych znalych: Ked uz sme pri tom, tak ja som jakziv schemy ani nic podobne nevidel, a 90% veci co o tych vozovh viem, som ziskal pozorovanim ich spravania pri ich obsluhe
Quakeman: Ked sme vraveli o odbudzovani: Ako presne TV Progress odbudzuje? Je tam nejaky menic, ktory vyraba (spojite) nizsie napatie, ktorym su zivene motory, alebo je tam len pulzny regulator, a sietovych 600V je vhananych do motorov po impulzoch, s tym ze po zintegrovani to da samozrejme menej?