Vysvetli mi niekto, preco v niektorych plynakoch ked sa rozbieha alebo ide v motorovom priestore nieco hlasno buchne??
Minule to bolo take hlasne ze mi z toho zalahlo v usiach ?
Minule to bolo take hlasne ze mi z toho zalahlo v usiach ?
Tomi
Ale v zásade nemám úplne negatívny postoj voči tým novým linkám, len sa mi zdajú akési nedotiahnuté (napr. čo tak potiahnuť to zo zastávky Na revíne až na Kolibu).