Reply on: Andy #54129:
moze byt viezol som sa nim pred tym ako isiel do liberca a hned mi bolo nieco podozrive,ze to nejako moc dobre taha na karosu ?
A este jedna vec;zajtra bude v denniku Pravda priloha grafikon zeleznic a popisane zlavy na zelezniciach.
S tým sa netráp... ?
Matej Balog
Aké možnosti sa vlastne spomínali v súvislosti s novými 15m busmi? Bol tam plynový Solaris 15, myslím, že MAN a ešte čo alebo ako?