Reply on: pepino23 #54081:
Super, díky moc. O peníze mi nejde a stejně tam budu jen od 13.15 (příjezd Hungarie od Budapesti) do 23.40 (odjezd Zemplínu nebo Poľany na východ). Ale nechce se mi tahat z batožinou, kde bude kolem dvaceti knižních CP ze čtvrtky Evropy v rozhrkaných Ikarusech po Petržalce. A díky moc za informaci- ŽSR jsou v tomto ohledu tak debilní, že by mě ani nepřekvapilo, kdyby tam takové zařízení nebylo.
Papyr
Vmax=120: 140, 163, 240, 263, 363
Vmax=140: 150, 162, 362
Vmax=160: 151, 350