Reply on: S499.1023 #53981:
Prosim Ta, nestekli mi tolko branice
Spomenul som si na kamosa z Brna, ktory svojho bordoveho Oltcita volal Otik Muchomurka
Som na nom pri jeho navsteve par krat aj jazdil, ale malokedy sa mi podarilo vystartovat bez presmyku, ale inak zlate auto to bolo
Inak druha generacia faceliftovych Puntov je vraj uz na tom lepsie, ale osobne by som si Fiat nikdy nekupil.

m@rtin
Proč mají obě linky jiný interval? No protože 139 má 15 minut a 253 20 minut. To, že spolu jedou asi 6 minut a po zbytek trasy, což je 95% jedou každá jinudy, nevidím důvod, aby měly obě stejné intervaly. 253 na metro navazuje, když má 20 minut a Béčko interval 10 minut. A to maj mít autobusy v půl jedenáctý večer interval 5 minut, abyste to nekritizoval? Tak to zas já považuju za mrhání penězi.