si> preco v poslednom case dost casto nechodi www.imhd.sk, ba.imhd.sk, ale iba imhd.pieskovisko.sk?

Wap bude, len ma nechajte trosku vydychnut, neviem kde mi gebula stoji ;->
asi aupark sa nemohol pozerat na ten hrdzavy vrak
?????
a pokial viem tak hentie pravidelne jazdy v zime nie su..

d3k0
KLF: Hehe, nemozem byt stale on-line na nete a kontrolovat co kto popise
BA ma 450000 obyvatelov, avsak v pracovnych dnoch je v meste minimalne 600000 ludi.