Reply on: Tomas #53538:
to nie je to isté. Napríklad taký obuvník alebo holič nedostane dotáciu od štátu len preto, že mu nejde kšeft. Jednoducho ked to nejde, skrachuje. Poľnohospodár? Ten dostane dotáciu, a o rok zase a na další zase...V tom je ta nerovnost. A MHD sem neplet, su veci, ktorým sa vraví "vo verejnom zaujme".
), pretoze mozes mat zablokovanu dopravu kdesi f pazi a zradlo sa k tebe nedostane, pricom inac mozes mat na domacej pode uplny pokoj...

Sommelier
Slovensko nema predpoklady na vyrobu cipov. Cistejsie a vynosnejsie je ten cip (alebo cokolvek ine) vymysliet a dat ho vyrobit aj na opacnej strane zemegule, tam kde je to najvyhodnejsie, ze ?
Vies co to znamena dotovat pracu ? Cista kontraprodukcia.
Ten kto v zivote nerobil (co je tych bratislavskych 4,5
A este k tomu jedlu. V casoch neuveritelneho Francuzskeho sebavedomia pred tym, ako im nemci obsadili Pariz utierali podlahu v kasarnach chlebom.
Jedlo nie je pole. Na to aby si z pola urobil jedlo potrebujes energiu, paliva, naradie, sadivo, hnojivo, pracu, vodu a hlavne cas. A ked nastane problem, je nieco take ako zacpa v f banalita, nie ?
Obilie dopestovane na Slovensku tento rok je krasnym, cistym a panenskym prikladom vyhodenia penazi, na ktory sa nechyta nikto.
Nakoniec sme zaplatili LIKVIDACIU toho co sme ZADOTOVALI.
Za tie prachy to asi stalo, ze ?