Reply on: slovanista21 #53495:
Carmageddon, tušim tak sa to volá...a hej ešte Midtown Madness,ked si "vyjazdíš" bonusové autá alebo zadáš kody,možeš ziskat autobus a potom je strašná sranda. A ešte je super GTA, tam sa da ukradnut autobus a možeš tiež hocikoho marovat ako sa ti chce ? ? ? ? ? ? ? ? ? ?

galiyosha
Re #53483 S499.1023: Dočasné riešenie? Za dočasné riešenie by som bol ochotný považovať nákup B951 a B961 ako náhradu zombie Ikarusov a nezmyselných plynofikácií. Ale električka s predpokladanou životnosťou 30 rokov ako dočasné riešenie?
Na druhú stranu pochybujem, že toto mesto sa zmôže na 10 Vaní ročne, nieto 10 nových strojov...