Reply on: Papyr #53411:
To je svätá pravda, že v Bratislave mrzlo a snežilo už po minulé roky, ale v DPB je každá zima prvá. Ak by tomu tak nebolo, tak potom by sa nestávali také veci, ako minulú zimu, kedy nám polovica vozovne Jurajov dvor zamrzla a všetky vlaky sa podarilo vypraviť do premávky až po rannej špičke. Nepamätám presný čas, makrokufor si to hádam ešte pamätá. Uvidím ako dopadneme túto zimu. A ešte som zvedavý, koľkokrát nám zamrznú radiály. A najviac som zvedavý na exkluzívnu Karloveskú radiálu s exkluzívnym vedením. Bodaj by ho roztrhlo!
S499.1023
Stupidní kecy o možnostech vylepšení M1 prokazují, že pan kretén se opět zapojuje do diskuse o věcech, jimž ani ZBLA nerozumí. A zakončí to opět tím "Já jsem laik, tak mi nenadávaj a vysvětli mi, proč jsem napsal blbosti". Ale začals Ty - proč vůbec začínáš diskusi oi věci, které nerozumíš, jednioznačným konstatováním a ne otázkou.
Teď se ptám já Tebe - proč by měla být M1 průchozí? A jaké další nedostatky má? A ne nějaké obecné kecy nebo výmluvy, ale konkrétní body!
A jen tak mimochodem - v Lisabonu by tramvaje v historickém trasování byly zanikly i kdyby tam jezdily samé ULFy. Máš alespoň tak zhruba tušení, proč?