Reply on: matej #53187:
Pre elektricky je SNP obojsmerne, dokonca je tam aj zastavka, kde by mohla zastavovat "predlzena" L95. Mozno v predlzeni L95 na Hl.St. je nejaky vazny zadrhel. Celkom rad, by som sa ho dozvedel. Ale argument, ze tu planujeme nejaku vystavbu el. trate neberiem.
S499.1023
Čo sa týka šotojazdy, niekoľkokrát sme sa o ňu pokúšali, ale Zločinecká má také nehorázne požiadavky, že by to pri plnom šukafóne znamenalo asi 1.000,- SKK na osobu.