Reply on: Technopol #52998:
A si myslíš, že pred rokmi zrušenými linkami 101, 105, 106, 107, 114 atď. nikto necestoval?Re #53006 d3k0: To zrušenie 83 je navrhnuté Technopolom asi preto, lebo necestuje do Dúbravky.
Re #53004 Technopol: Ďakujem ti za zrušenie 83 veľmi pekne. Po jej zrušení by som totiž mohol ísť na Hodžovo akurát tak 34 okružne cez Račianske mýto, alebo prestupvať na Sokolskej na T-bus z Krámarov s úchvatným (12 a 24 min. intervalom sedlo, víkend 15 a 30 imn.), alebo ísť z domu 207 okružne cez Horský park a Červený kríž. Technopol, prečo chceš iným dodrbať dopravu, len preto, že tak, súdiac z tvojich prípsevkov, spravili tebe??
?
Uvazovalo sa aj o tomto, pre nevyhody sa to nezrealizovalo...
Kami
ad odbocenie: a co tak urobit zjazd z mosta Apollo ako vedlajsiu cestu a z Pristavneho ako hlavnu. Lavy pruh z mosta Apollo by mal stale volnu cestu v priamom smere, pri odboceni doprava by daval prednost.
ad 78: ked uz, tak urobit posilu k 95
ad 84: a to uz naco? Linka 88 je ovela vyhodnejsia - je z nej prestup na 83, 92 aj 95 na hrane, navyse v tomto smere ma 88 rano rezervu v kapacite.
Tym ze 78 nahradi 84 v useku Farskeho - Ovsiste sa nevyriesi problem prebiehania ludi medzi 95 a 84/99 (resp. potom 78/99).
Skor by som sa prihovaral za spickovu linku Safko - Ovsiste na ukor kapacity 95. 95 z 3/7.5/4 na 4/7.5/6, nova linka ten zvysok.