7085 - no, na fotke to zatial fakt nevyzera zle...Take to prve co vrazi do ocu pri porovnani s K2S je absencia "vytrcajuceho" zadku a pradku. Tiez aj vlozenie transparentu do predneho cela je pomerne jednoduche, tak by to sparvil asi kazdy - tz., rad vy som videa ako to maju v Brne
A este taka poznamocka...ak by ste niekomu, kto este K2S ani K2G nevidel, a opytali sa ho, ktora bola skor, asi (na 90%) by povedal, ze K2G...neni to zvlastne?
A este taka poznamocka...ak by ste niekomu, kto este K2S ani K2G nevidel, a opytali sa ho, ktora bola skor, asi (na 90%) by povedal, ze K2G...neni to zvlastne?


d3k0
Papyr: Pokial by ta Schusterlinka chodila cez Trnavske myto, nic by som proti tomu nemal
Martin: Islo o vyrobcu, nie o konkretny typ. Samozrejme, su rozdiely medzi nizkopodlazakmi, vysokoldazakmi, mini, midi, kratkymi a dlhymi busmi... Mozno teda bude dalsia anketa. Len sa obavam, ze zasa ludia nebudu kultivovani a budu podvadzat...