#51713 AmosKeynes: "Na co by menili vozy ak vacsina elektriciek v BA je mladsich ako 20 rokov a z tych ktore su starsie je 50% po modernizacii. Tu je potrebne busy a trofle menit, nie elektricky v pomerne dobrom stave."
-žeby nízkopodlažnosť???
Inač ani ja som nikdy nemal problémy s Nokiou ...Ale siemens som nemal žiaden takže to neviem posúdiť..
-žeby nízkopodlažnosť???
Inač ani ja som nikdy nemal problémy s Nokiou ...Ale siemens som nemal žiaden takže to neviem posúdiť..

S499.1023
Takisto mobily od Siemensu, ktoré som kedysi mal (S4 a S35) boli úplne bezproblémové, nezamŕzali ako Nokie, nepotrbovali každý mesiac nový firmware atď.
Combino sa nevydarilo, ale Desiro v princípe tej istej koncepcie zatiaľ žiadny vážny problém nemalo.