Reply on: Papyr #50454:
Len dopĺňam: Dá sa spraviť pekná tabuľka pri akých reláciách prepravovaných osôb sa oplatí aká trakcia. Po aplikácií na Bratislavu výde jednoznačne najavo, že nosná autobusová doprava je maximálne neefektívna.Problém je v krátkozrakosti magistrátu, ktorý nehľadí ďalej, než do konca volebného obdobia.
tuto mozes kludne slovo "menejcenny" brat ako terminus technicus.
Spectre
Píšeš ako keby Ťa odniekiaľ vykydlo. Ja som jasne napísal pre aké miesta je vhodný autobus v systémovej MHD. Neviem o čo Ti ide, ale rád diskusiu rozvediem...