Reply on: Spectre #50396:
hm, ja tie terminy substrat/vlky nemam moc rad, kedze patrim k cestujucim a prijde mi to vcelku urazlive, to si ozaj mozu dovolit asi pouzivat len vodici/zamestnanci MHD, ktori si uz naozaj neuvedomuju ze vozia ludi a podla toho to tak potom vyzeraa celkovo nemam rad elitarstvo, aj miesto klobasy pouzivam radsej "klbak"
naozaj by sa asi hodilo vydat na IMHD slovnicek slangovych slov o MHD
ja pre zmenu stale neviem co za busy su "slintaky"

Posielam d3k0vi opravenú verziu, dúfam, že už to bude ok.
N/A
Re #50304 S499.1023: veď bude spoj Viedeň - Štúrovo (ten je aj teraz) a Viedeň - Komárno, ale len smerom do KN. ? Ale je to vďaka obehu súprav, takže to bude len ako priame vozne, nebude to v celej trase pod rovnakým číslom. ? (Napriek tomu je to slabé...)