#49872 Megaloman: "Koľko miliónov máš na osvetu, aby chodci nechodili na červenú?"
- ? to poznajú aj deti v MŠ, že cez cestu sa prechádza, keď svieti zelený ? panáčik. Ja ti dám osvetu, pokutovať Vás treba zasrani!!!!!
- ? to poznajú aj deti v MŠ, že cez cestu sa prechádza, keď svieti zelený ? panáčik. Ja ti dám osvetu, pokutovať Vás treba zasrani!!!!!
orax
22. september 2005
Združenie pre podporu cyklistickej dopravy BicyBa Vás pozýva na podujatie ku Dňu bez áut, ktoré sa bude konať vo štvrtok 22.9.2005 od 16:00 do 18:00 na Rybnom námestí. Spoločnými silami tu obnovíme cyklistické značenie a rozdáme informačné materiály.
Za BicyBu sa na Vás teší Patrik MARTIN
Zdroj: http://www.bicyba.sk/?event=9