Reply on: Andy #49532:
Brno ma 8Tr? Ja som zil v tom, ze jedina pojazdna 8 Tr patri DP Praha 
Ale ten Oerlikon, co je vo fotoupdate, je krasny...

To je jediné moderné vozidlo čo máme.
Ja viem, že s dobrým úmyslom, ale veľa zla sa už napáchalo od stola, hoci aj s šľachetným úmyslom.
.. a ešte sme aj stretli dva nabúrané IGK, takže klasika ?
si
Re #49539 ivanbuto: pokial si dobre pamatam tak historicke 9Tr tusim nemali papiere na tlakove nadoby ci nieco take a co vsetko im chyba teraz k tomu aby ich mohli pustit medzi ludi netusim...