Reply on: papuca #49110:
Keď už sme pri krčmách pána Romana, čo keby VÚC dotoval linku 82 v pôvodnej trase (Hlavná stanica - Matador),ľudia by sa do jeho krčmy dostali rovno z vlaku. A keby mali veľa peňazí, môže byť ako linka do Soravie zadarmo. ? ? ?
. Napr. rychlesjie z a do prace a potom vo vecernych a nocnych hodinach cesta z mesta spat.
tomas1
To je na Slovensku bežná prax robiť veci nárazovo - najprv nechať zdochnúť a potom prísť so zázračným riešením, pretože:
1. Voliči sú blbí, ešte stále veria v také zázraky, priebežné udržiavanie považujú za samozrejmosť, nie sú z toho žiadne politické body.
2. Dá sa nato lepšie vyžobrávať zo spoločného ŠR. Predstav si, že by Ďurkovský chcel od Mikloša peniaze na obnovu vozového parku, nedostane ani 0,5Sk. Pri projekte zázračnej električky tu šanca je.
?