Reply on: LUK #48918:
Áno, ale keď tak to uškodí maximálne tak autorovi samotnému, nakoľko si invektívami podryje autoritu a aj keby za 5 minút vyšiel s revolučným názorom, určite nebude prijatý tak, ako keby ho napísal niekto kto sa správa slušne. Tým nechcem podporovať na tunajšej pôde nejaké predsudky, ale na svete to už raz takto chodí...
... Treba rôzne názory, bez toho sa človek ďalej nepohne
Spectre
P.S.: Niekedy sa môžme ísť uvedomiť napr. do Viedne, aby si uvidel, ako pekne funguje MHD s nosným systémom, doplnkovou dopravou a prestupmi.
P.S.2: Ako si vydedukoval, že tvorcovia linkového vedenia MHD nepoužívajú? Ja si skôr myslím, že MHD nepoužíva napríklad tá chumajská zberba na magistráte, ktorá stále šetrí na vozokm.