inTony: Nič si z toho nerob.Ja som si to diskusné fórum čítal..
Tí ľudia nadávajú aj na toho, kto sa im to snaží vysvetliť ?
Som z tých diskusných fór na sme.sk a hlavne na bleskovky.sk ZHROZENÝ, myslel som si, že aspoň tí ľudia, čo majú doma internet a píšu do disk.fór sú inteligentný ?
Ináč už som niečo podobné o tom že ma štve ako ľudia pindajú napísal v dispečerskom fóre v príspevku #38750
Tí ľudia nadávajú aj na toho, kto sa im to snaží vysvetliť ?
Som z tých diskusných fór na sme.sk a hlavne na bleskovky.sk ZHROZENÝ, myslel som si, že aspoň tí ľudia, čo majú doma internet a píšu do disk.fór sú inteligentný ?
Ináč už som niečo podobné o tom že ma štve ako ľudia pindajú napísal v dispečerskom fóre v príspevku #38750
Corgon
Re #48827 d3k0: No pocuvaj ty suchar! Keby som mal robit v mhd a na najvyssom mieste tak takto by som tu dopravu nedokurv.l ako ju ste dokurv.li teraz a na 100%!!! A Ty by si bez pardonu isiel lestit vymeny na tratiach, kde by Ta nebolo vidiet!!! Zmeny robili taki ludia, ktori sa ale vobec, ale vobec nerozumeju doprave len svojim prazdnym penazenkam, ktore su stale prazdne. Nie?!!!?
Cize prestan tu zavadzat nove pravidla a vži sa do situacie nie mna, ale vsetkych Petrzalcanov a okolia Bratislavy a Tych, co v BA neziju 5 rokov, ale 50 rokov tu ziju!!!!!!