Cez vikend sa chystam na Moravu. Najlepsie spojenie mi vychadza vlakom cez Breclav. Mam si kupit spiatocny BA - Breclav, alebo je aj vyhodnejsi sposob? Cestou spat mozno pojdem aj EC.
si: poznam dost ludi co pravidelne stikaju listky.
si: poznam dost ludi co pravidelne stikaju listky.
Kami
Je pravda ze linka 83 je zaplnena (miesta na sedenie) celotyzdenne uz v Ovsisti, kym 84 az na Farskeho, ale opacnym smerom sa 83 prilis vyprazdnuje uz na Namesti Hraniciarov.