hoppusmark: Celá veda o rušení 32 spočíva v tom, že vidíme ako neefektívne zachádzanie autobusov na Dlhé Diely, kde bude trolejové vedenie. Preto som ja vlastne navrhol dve možnosti. Buď ju nechať tak ako je a nasadiť tam duobusy, alebo teda upraviť nejak trasu tak, aby tá linka nemusela chodiť zbytočne na Dlhé Diely. (teda zmena 29, avšak neskôr sa ukázala ako nevhodná).
Ved su to v podstate len dvojnapravaky s ultra kratkym rozvorom, dlhymi neskosenymi prevismi, pospajane zavesenymi priechodzimi medzikusmi
El Sergio
Re #48122 Andy, Re #48123 inTony: Vôbec v lese bývať nemusí, sú tam asi tri alebo štyri paneláky, ulica Kutlíkova, dva sú dokonca priamo pri zastávke Malý Draždiak. ?